Vitajte na Tancujeme.com

Ide o prvý projekt svojho druhu na Slovensku a v strednej Európe. Našim cieľom je poskytnúť necenzúrovaný priestor tanečníkom, rozhodcom, funkcionárom a organizátorom súťaží v tanečnom športe. V poslednom období pociťujeme potrebu viacerých zainteresovaných vyjadriť svoj názor a postrehy k dianiu v tanečnom športe na Slovensku, ale aj vo svete. Dosiaľ neexistovala verejná diskusia na témy týkajúce sa kvality súťaží, výkonov tanečníkov ale aj samotnej spravodlivosti v systéme rozhodovania. Organizátori súťaží a ani funkcionári Slovenského zväzu tanečného športu (SZTŠ) sa dosiaľ výraznejšie nekonfrontovali s názormi tanečníkov (a tiež naopak), a preto zostávajú mnohé témy nerozdiskutované a neriešené.

 


Sme toho názoru, že vedeniu SZTŠ chýba aj akýsi "feedback" od členov zväzu. Rozhodli sme sa preto realizovať tento projekt za účelom otvorenej a konštruktívnej diskusie, ktorá by mala priniesť aspoň čiastočné riešenia a odpovede. Dialóg považujeme za veľmi dôležitý, preto radi uvítame reakcie ako zo strany tanečníkov, tak aj zo strany vedenia SZTŠ. Fialová farba, ktorú sme použili v logu, vo všeobecnosti vyjadruje inteligenciu, a tú tiež predpokladáme v rámci diskusných príspevkov. Na webe ďalej nájdete rôzne ankety zisťujúce Váš názor na kvalitu jednotlivých tanečných súťaží. Spolu s Vami budeme hľadať najobjektívnejšieho rozhodcu - profesionála, budete môcť hlasovať za najsympatickejší pár súťaží, blogovať a podobne. Veríme, že sa Vám tento projekt bude páčiť, a že posunie tanečný šport na Slovensku aspoň o krôčik ďalej, smerom k profesionalite. Aj my sa už niekoľko rokov venujeme tanečnému športu, je to náš životný štýl a záleží nám na jeho smerovaní. Aj preto tento projekt. Chceme poukázať na to, čo sa nám páči, ale aj na to, čo podľa nás nefunguje. To isté očakávame od vás - prispievateľov tohto fóra. Úlohou tohto portálu je prioritne prinášať tanečníkom akýsi servis - službu. Tancujeme.com sa snaží vyplniť dieru na trhu a priniesť to, čo Vám chýba.

 

Záverom dovoľte, aby sme všetkých ubezpečili, že projektom Tancujeme.com nechceme nikoho cielene atakovať ani urážať. Sme však mnoho krát sklamaní a frustrovaní z poloprofesionálnych výkonov zodpovedných. Preto sa budeme snažiť spravodlivo nastaviť zrkadlo všetkým, ktorí sa súťaží zúčastňujú a svojim konaním ovplyvňujú kvalitu a výsledky súťažného zápolenia.

 

Keďže ani projekt Tancujeme.com nie je anonymný a stoja za ním skutoční ľudia, vyzývame všetkých, aby na webe vystupovali pod svojimi skutočnými menami. Väčšina funkcií na webovej stránke je podmienená prihlásením sa. Stačí sa teda zaregistrovať a po prihlásení sa už môžete využívať všetko, čo Vám Tancujeme.com ponúka.

Peter Jarkovský, Tomáš Kukučka, Tomáš Uváček (spoluautori projektu Tancujeme.com)

 

ZAREGISTRUJTE SA TU!

Vyhľadávanie

Kalendár udalostí

Máj 2024
pon uto str štv pia sob ned
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Najbližšie podujatia

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!

Anketa

Ktorý tanec máte najradšej?

Facebook