VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS 45. týždeň 2017

Len malý krôčik chýbal manželom Bérešovým, aby získali bronzovú medailu na Majstrovstvách sveta Senior II v LAT, ktoré sa konali v Španielsku. Napriek tomu však získali vynikajúce 4. finálové miesto spomedzi 96 párov z celého sveta. V kategórii Mládež 10 tancov si na Majstrovstvách Európy vybojovali semifinálové 10. miesto (28 párov) Filip Kucman so Zuzanou Povinskou. Európsky pohár v Ústí nad Labem zase priniesol pekné 5. miesto našim reprezentantom Matejovi Štecovi a Elene Popovej. Prinášame tradičný víkendový prehľad dosiahnutých výsledkov.

Čítať ďalej...

VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS 43. a 44. týždeň 2017

V súhrnnom výsledku za uplynulé 2 týždne Vám prinášame zoznam umiestnení slovenských tanečníkov na zahraničných WDSF súťažiach vrátane majstrovských súťaží. Výborný výsledok sa poradil manželom Pšenákovcom, tí si odniesli z Majstrovstiev sveta v ŠTT Seniorov semifinálové 12 miesto. Všetko dôležité sa dočítate v nasledovnom sumári.

Čítať ďalej...

VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS 42. týždeň 2017

Po čase sa podarilo zorganizovať na Slovensku ďalšiu WDSF súťaž, a treba povedať, že vcelku vydarenú a slušne obsadenú. Laugaricio Cup v Trenčíne, pod vedením tanečného klubu Dukla manželov Paškovcov, prilákalo na parket niekoľko slovenských tanečníkov. Tým sa podarili vynikajúce výsledky, čoho dôkazom je nasledovný sumár umiestnení za uplynulý víkend. Výborné správy však prišli aj zo zahraničia, toľko finálových miest a celkových víťazstiev sme dosiaľ v súhrne nemali.

Čítať ďalej...

Vyhľadávanie

Kalendár udalostí

Anketa

Ktorý tanec máte najradšej?

Facebook