VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS 3. a 4. týždeň 2018

Kirill Pavlov - Kristina Shinkariuk

Nezabudli sme na výsledkový servis, avšak v týchto dňoch sa nazbieralo pomerne málo umiestnení. V Taliansku sa konala WDSF súťaž so slušnou účasťou párov, medzi ktorými zabojovali aj slovenskí tanečníci. V ten istý víkend zahviezdili v Bielorusku naši noví reprezentanti Kirill Pavlov s Kristinou Shinkariuk (donedávna tanečníci Ruska) a o týždeň neskôr si svoje sily zmerali A. Balko - L. Makkošová v Nemecku. Pozrite si aktuálny súhrn výsledkov.

Čítať ďalej...

VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS 1. a 2. týždeň 2018

Dušan Gruľa - Giada Cragnolini

Aj v roku 2018 sa môžete spoľahnúť na náš výsledkový servis slovenských tanečníkov zo zahraničných súťaží. Súťažné tancovanie sa veru začalo hneď z úvodu roku a naši reprezentanti nastúpili na parket v Taliansku a Španielsku. O výborné výsledky sa postarali Rastislav Pupík s Henrietou Mlynčarovou, Filip Ševčík so Simonou Dókušovou, Dušan Gruľa s Giadou Cragnolini a Marián Chladný s Andreou Galošovou. Pozrite sa s nami, ako sa im darilo.

Čítať ďalej...

VÍKENDOVÝ VÝSLEDKOVÝ SERVIS 49. a 50. týždeň 2017

Filip Kucman - Zuzana Povinská

Kalendárny rok 2017 sa blíži do svojho záveru a s ním postupne ubúdajú aj tanečné súťaže. Je to neklamný znak toho, že Vianoce sú už naozaj za dverami :) Pripravili sme pre Vás súhrn výsledkov za uplynulé 2 týždne. V nich sa dozviete, ako sa darilo našim reprezentantom na Majstrovstvách sveta mládeže v štandarde, ale výborné umiestnenia sa podarili aj v Spojených Arabských Emirátoch, Rusku, Taliansku, či Lotyšsku.

Čítať ďalej...

Vyhľadávanie

Kalendár udalostí

Anketa

Ktorý tanec máte najradšej?

Facebook