MSR ŠTT 2016 - na čo sa môžeme tešiť?

Pred nami sú posledné Majstrovstvá Slovenska pre tento rok - konkrétne MSR v štandardných tancoch 2016. Prvý krát v histórii budú miestom konania Levice, za organizáciu zodpovedajú tanečno-športový klub Junilev v spolupráci s OZ Dance Star Association. Podľa našich informácii si organizátori dali skutočne záležať na príprave a vyzerá to tak, že sa máme na čo tešiť. Poďme sa teda bližšie pozrieť na to, čo nám majstrovstvá v sobotu 19. marca ponúknu.

Ako sme už spomínali, súťaž bude prebiehať v Leviciach - v športovej hale so začiatkom o 10:00 hodine. V dopoludňajšom programe sa predstavia tanečné páry vekových kategórií Junior 1, Senior 3+4 a tanečníci do 21 rokov. Celý blok bude zavŕšený finálovými kolami. Cca o 13:30 by sme mali spoznať prvých Majstrov Slovenska v štandardných tancoch v uvedených kategóriách. Popoludňajší program otvorí tanečná skupina UnLimited z Levíc, ktorá spestrí tanečnú žánrovú ponuku svojim predstavením. Uvidíme tiež prvé, druhé a semifinálové kolo v kategóriách Junior 2, Mládež, Dospelí a Senior 1+2. Večerný galaprogram bude patriť finálovej časti súťaží. Veľkým lákadlom večera budú tanečné ukážky jedenásťnásobných majstrov Talianska - svoje tanečné umenie predvedú Francesco Galuppo & Debora Pacini. Na svoje si prídu aj milovníci hudby. V programe slávnostného večera budú účinkovať aj spevácke divy - LA GIOIA DIVAS. Celý galavečer bude prenášaný naživo aj prostredníctvom internetového streamu, o ktorý sa postará profesionálny team televízie JOJ, a ktorý Vám prinesieme prostredníctvom nášho portálu.

Aj toto veľké tanečné podujatie sa koná za mediálnej podpory portálu Tancujeme.com, ktorý Vám v spolupráci s organizátormi priniesol obľúbenú súťaž o 2x2 vstupenky. Výhercov sme vyžrebovali a zverejnili na našom facebookovom profile. Ak nestihnete sledovať online prenos zo súťaže, môžete sa opäť tešiť na video záznamy z finálových častí súťaží. Ďalšie informácie o majstrovstvách sa dočítate tiež na webovej stránke www.dancestar.sk. Veríme, že aj tieto Majstrovstvá v štandardných tancoch budú úspešné, prinesú veľa úchvatných tanečných momentov a nezabudnuteľných zážitkov. Vidíme sa v Leviciach smiley

Vyhľadávanie

Kalendár udalostí

Apríl 2024
pon uto str štv pia sob ned
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Najbližšie podujatia

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!

Anketa

Ktorý tanec máte najradšej?

Facebook