Prvý rok portálu Tancujeme.com

Ani sa to nezdá, ale v týchto dňoch je to už jeden rok, čo sme pre Vás uviedli do života tanečný portál Tancujeme.com. Myšlienka sa však zrodila o niečo skôr, nakoľko sme pociťovali potrebu priniesť tanečníkom a priaznivcom tanca novú službu, aká tu dosiaľ nebola. Druhého apríla 2015 sme spustili náš facebookový profil, aby sme s niekoľkodňovým predstihom začali promovať novú web stránku. O desať dní neskôr – 12. apríla 2015 sme to oficiálne „odpálili“. Svetlo sveta uzrel projekt, ktorý hneď od začiatku vyvolal vlnu záujmu ale aj pochybností, ľudia sa pýtali, o čom to bude a či nám ide hlavne o kritizovanie pomerov v tanečnom športe.

Ako sa zvykne hovorievať, začiatky sú vždy ťažké a inak to nebolo ani v našom prípade. Úvodné obavy sme sa rýchlo snažili rozptýliť našim obsahom. Chceme v prvom rade zverejňovať pozitívne správy a informovať o úspechoch našich tanečných reprezentantov. Veríme, že uplynulý rok bol toho dôkazom, veď na našich stránkach ste si mohli prečítať rozhovory s tanečníkmi rôznych vekových kategórií, z rôznych kútov Slovenska. Či už to boli manželia Pšenákovci, manželia Bérešovci, Milan Plačko, Filip Kucman s Teréziou Valériou Ziffovou, alebo Jaro Oboňa s Dominikou Roškovou. Priniesli sme tiež rozhovor s novozvoleným prezidentom SZTŠ, pánom Petrom Horáčkom.  Hneď v prvý rok nášho pôsobenia sme sa začali zapájať do mediálnych partnerstiev s organizátormi tanečných súťaží, z čoho ste začali ťažiť najmä Vy – naši priaznivci. Práve Tancujeme.com Vám venovalo v spolupráci s organizátormi súťaží 14 vstupeniek na významné tanečné podujatia. S predstihom, priamo zo zákulisia príprav súťaží, sme Vás informovali o všetkom, čo Vás čaká a na čo sa môžete na súťažiach tešiť. Ako ďalšiu unikátnu službu Vám pravidelne prinášame videozáznamy z tanečných súťaží, kde si môžete opakovane pozrieť výkony slovenských párov, teda Vás! Medzi najnovšie prírastky v našej ponuke patrí zaraďovanie priamych prenosov z významnejších súťaží (MSR, SLP). Obsah stránky podporujeme aktívnym informovaním na Facebooku ako aj uverejňovaním pekných fotografií na Instagrame. Počas nášho pôsobenia sme sa stali lídrom informovanosti v oblasti tanečného športu na Slovensku – na Facebooku máme aktuálne 1700 fanúšikov, čím sa nám podarilo prekonať aj oficiálny profil tanečného zväzu. A nielen počtom fanúšikov, ale aj počtom spravodajských príspevkov. Sme radi, že Tancujeme.com sa stalo pre Vás dôveryhodným zdrojom, a že ste si obľúbili aj unikátnu službu – hodnotenie tanečných súťaží. Svojimi „hviezdičkovými“ hlasmi ste dokázali, že Slováci vedia nielen kritizovať, ale aj oceniť dobre pripravené podujatie. A treba objektívne uznať, že kvalita slovenských súťaží neustále rastie. Organizátori sa snažia pripravovať súťaže často krát v pekných priestoroch, podmienky pre tanečníkov sa pomaly zlepšujú. Aj keď nie všetko je úplne ideálne a rozhodne existuje priestor na kritiku. Tú sa snažíme konštruktívne prinášať na stránkach portálu v sekcii Blog, kde môže prispievať ktokoľvek, kto sa na stránke zaregistruje. Predstavovať ďalšie časti portálu nemá zmysel, bolo by to nosením dreva do lesa a za ten rok ste sa isto v jeho štruktúre dobre zorientovali. Čo ale chceme, je poďakovať sa Vám všetkým. Ďakujeme za Vašu priazeň a za to, že nás sledujete a vraciate sa ku nám. Aj naďalej tu budeme pre Vás, budeme sa pýtať na Vaše názory, spolu sa budeme tešiť s výsledkov slovenských reprezentantov, z Vašich úspechov, spolu budeme aj kritizovať, ak to bude potrebné, aby sme pomáhali posúvať tanečný šport vpred, budeme prinášať stále nové veci ... lebo spolu sme Tancujeme.com!

 

Na záver Vám prinášame niekoľko zaujímavých štatistík z nášho ročného pôsobenia:

Vznik Tancujeme.com 12. apríl 2015
Počet príspevkov na Facebooku 140
Počet fanúšikov na Facebooku 1699
Počet odoberateľov na YouTube 210
Počet pridaných videí na YouTube 139
Najviac vzhliadnutí jedného videa 15308 (Gabriele Goffredo – Anna Matus, training camp Caorle)
Celkový počet zobrazení kanálu na YouTube 73848
Počet zaregistrovaných užívateľov na stránke Tancujeme.com 186
Celkový počet prečítaní článkov na Tancujeme.com 58885
Najčítanejší článok portálu MSR LAT 2016 on-line spravodajstvo – 3019 prečítaní
3 najlepšie hodnotené tanečné súťaže Pohár primátora mesta Ružomberok 2015; Košice OPEN 2015 (WDSF); Dance Attack Dance Cup 2015 (Lučenec)
3 najviac hodnotené tanečné súťaže Košice OPEN 2015 (WDSF); Majstrovstvá SR 2016 v 10 tancoch (Nitra); Slovak Open Championship 2015 WDSF (Bratislava)

Vyhľadávanie

Kalendár udalostí

Júl 2024
pon uto str štv pia sob ned
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Najbližšie podujatia

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!

Anketa

Ktorý tanec máte najradšej?

Facebook