MSR v štandarde už tento týždeň: čo nás čaká?

Tento týždeň nás čaká v poradí druhá majstrovská súťaž. V sobotu 18.3.2017 sa v popradskej Aréne budú opäť po dvoch rokoch konať Majstrovstvá Slovenskej republiky v štandardných tancoch. Organizátorskú taktovku prevzalo Tanečné centrum FORTUNA Poprad.

 

„Súťaží sa v siedmich vekových kategóriách a očakávame účasť asi 130 najlepších slovenských tanečných párov“, potvrdil prezident usporiadateľského TC Fortuna Peter Pastorek. Súťaže začínajú dopoludnia o pol jedenástej a deň vyvrcholí slávnostným galavečerom od siedmej večer. V ňom sa diváci môžu tešiť na tanečnice z Fearless Poprad i na laserovú show. Majstrovstvá sa konajú prvý krát pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky pána Andreja Kisku, rodáka práve z Popradu. Vyhlasovateľom tohto tanečno-športového šampionátu je Slovenský zväz tanečného športu, spoluorganizátormi sú mesto Poprad a ZUŠ Letná v Poprade. Na záver pripomíname prebiehajúcu súťaž na facebookovom profile portálu Tancujeme.com o 2x2 vstupenky, ktoré venoval organizátor majstrovstiev - Fortuna Poprad. Žrebujeme vo štvrtok 16. marca.

BEZ LIVE PRENOSU

Mnohí fanúšikovia tanečného športu sa nás pýtajú, či budeme aj tentokrát prenášať naživo priamy prenos z Popradu. Pre našich online divákov ale nemáme dobré správy, live stream zo štandardných MSR nebudeme zabezpečovať. Televízny záznam (ktorý bude odvysielaný s odstupom času na RTVS) vyrobí iná spoločnosť na základe zmluvy so Slovenským zväzom tanečného športu. Ten zaviazal aj organizátora k plneniu si záväzkov vyplývajúcich z tejto zmluvy, preto sa organizátor musel prispôsobiť situácii a svojim finančným možnostiam. Ďakujeme za pochopenie.

 

foto: noviny-poprad.sk

Vyhľadávanie

Kalendár udalostí

Najbližšie podujatia

Žiadna blížiaca sa aktivita!

Anketa

Ktorý tanec máte najradšej?

Facebook