MSR v štandarde už tento týždeň: čo nás čaká?

Tento týždeň nás čaká v poradí druhá majstrovská súťaž. V sobotu 18.3.2017 sa v popradskej Aréne budú opäť po dvoch rokoch konať Majstrovstvá Slovenskej republiky v štandardných tancoch. Organizátorskú taktovku prevzalo Tanečné centrum FORTUNA Poprad.

 

„Súťaží sa v siedmich vekových kategóriách a očakávame účasť asi 130 najlepších slovenských tanečných párov“, potvrdil prezident usporiadateľského TC Fortuna Peter Pastorek. Súťaže začínajú dopoludnia o pol jedenástej a deň vyvrcholí slávnostným galavečerom od siedmej večer. V ňom sa diváci môžu tešiť na tanečnice z Fearless Poprad i na laserovú show. Majstrovstvá sa konajú prvý krát pod záštitou prezidenta Slovenskej republiky pána Andreja Kisku, rodáka práve z Popradu. Vyhlasovateľom tohto tanečno-športového šampionátu je Slovenský zväz tanečného športu, spoluorganizátormi sú mesto Poprad a ZUŠ Letná v Poprade. Na záver pripomíname prebiehajúcu súťaž na facebookovom profile portálu Tancujeme.com o 2x2 vstupenky, ktoré venoval organizátor majstrovstiev - Fortuna Poprad. Žrebujeme vo štvrtok 16. marca.

BEZ LIVE PRENOSU

Mnohí fanúšikovia tanečného športu sa nás pýtajú, či budeme aj tentokrát prenášať naživo priamy prenos z Popradu. Pre našich online divákov ale nemáme dobré správy, live stream zo štandardných MSR nebudeme zabezpečovať. Televízny záznam (ktorý bude odvysielaný s odstupom času na RTVS) vyrobí iná spoločnosť na základe zmluvy so Slovenským zväzom tanečného športu. Ten zaviazal aj organizátora k plneniu si záväzkov vyplývajúcich z tejto zmluvy, preto sa organizátor musel prispôsobiť situácii a svojim finančným možnostiam. Ďakujeme za pochopenie.

 

foto: noviny-poprad.sk

Vyhľadávanie

Kalendár udalostí

Jún 2024
pon uto str štv pia sob ned
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Najbližšie podujatia

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!

Anketa

Ktorý tanec máte najradšej?

Facebook