Pokračujeme v budovaní značky – Oboňa - Rošková!

Na sociálnej sieti v týchto dňoch zarezonovala prekvapivá správa. Na fanpage tanečného páru - Jaro Oboňa & Dominika Rošková - sa objavil oznam o konci pôsobenia tejto úspešnej a obľúbenej slovenskej dvojice. Oslovili sme preto Dominiku, aby sme sa dozvedeli viac informácií vedúcich k tomuto rozhodnutiu. Nakoniec sme sa však dozvedeli niečo, čo sme nečakali :)
 

Tancujeme.com: Po niekoľkých rokoch tancovania s Jarom ste na facebooku oznámili, že končí Vaša spoločná cesta. Čo bolo hlavným impulzom k takému rozhodnutiu? Predpokladám, že sa nezrodilo zo dňa na deň.

Dominika: V prvom rade si vážim, že ste ma oslovili a ďakujem za priestor vyjadriť sa. Tak ako v normálnom živote a vzťahoch prídu občas krízy, rozchody, rozvody, tak sa stalo aj u nás. Rok 2017 bol pre nás rokom veľkých úspechov, výziev, ale aj náročných rozhodnutí, ktoré na chvíľu rozdelili naše dovtedy rovnobežné cesty. Tieto prekážky je o to náročnejšie prekonávať, keď ste pod neustálym dohľadom a tlakom okolia, sociálnych sieti a médií. Rozhodnutie ukončiť spoločnú cestu bolo Jarove a mne neostalo nič iné ako to akceptovať.
Obaja sme si vedomí svojich chýb, ale aj toho, čo sme za 7,5 roka vybudovali. Vášeň k tancu a fakt, že nás to proste spolu baví prevýšili "ľudské vrtochy" a my sme sa rozhodli po krátkej prestávke a odluke vrátiť spoločne na parket.
 

Niekoľko sezón ste siahali na titul Majstrov Slovenska v latinskoamerických tancoch, no vždy to stačilo maximálne "iba" na druhé miesto. Bol aj toto jeden z dôvodov, prečo ste sa pôvodne rozhodli prestať bojovať o celkové víťazstvo?

Dominika: Určite nie. Pri toľkej drine a obete, ktorá je k tancu potrebná by bol cieľ "titul" veľmi slabým hnacím motorom.
 

Čo vravíte na Let's Dance? Ako sa Vám páčila táto skúsenosť?

Dominika: Let´s Dance bola skvelá skúsenosť a škola, ktorá nás ako pár možno na určité obdobie spomalila, ale z dlhodobého hľadiska pomohla. Moje účinkovanie v televíznom programe rozhodne zmenilo môj pohľad na tanec, na metodiku tanca, na performance, na súťažné tancovanie aj showbiznis. Skvelá skúsenosť.
 

Takže tvrdíte, že sa po odluke "vraciate spoločne na parket"?

Dominika: Áno. Verím, že naši fanúšikovia pochopia, že aj my sme iba ľudia a aj nám sa môže stať, že niektoré situácie neustojíme. Vášeň a chuť spolu tvoriť, ale víťazí a my s Jarom pokračujeme na budovaní značky – Oboňa - Rošková! Veríme, že táto zastávka nás posunie ďalej a v budúcnosti sa nad všetkým len pousmejeme. A ďakujem krásne za priestor aj za toľko správ, ktoré som dostala.

 

(Pozn.: Dominika Rošková a Jaro Oboňa budú naďalej reprezentovať bratislavský Interklub a budete ich môcť vidieť aj na najbližších MSR v latine).

Peter Jarkovský
 

Vyhľadávanie

Kalendár udalostí

Jún 2024
pon uto str štv pia sob ned
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30

Najbližšie podujatia

Žiadne nadchádzajúce udalosti na zobrazenie!

Anketa

Ktorý tanec máte najradšej?

Facebook