Záver GOC 2017 v znamení výborných výsledkov SVK párov

Aj víkendové vystúpenie slovenských tanečníkov na German Open Championships 2017 prinieslo pozitívne výsledky. V predchádzajúcich článkoch sme Vás informovali, že na svoje súťaže ešte čakali niekoľkí reprezentanti, medzi nimi napr. aj Tomáš Tanka a Dominika Feketová. V rámci súťaže WDSF GrandSlam Latin, kde nastúpilo 272 párov, získali 25. miesto a len jedna priečka ich delila od štvrťfinálovej účasti. Na 102. miesto sa dostali Radovan Kurinec s Eliškou Lenčešovou, 183. priečku obsadili Yacou Joris a Natália Horváthová, 224. miesto patrí Matúšovi Lukáčovi a Michaele Berešovej.


Výborný výsledok prinášajú na Slovensko súrodenci Budovci. Patrik so Silviou si vytancovali v konkurencii 93 párov (Junior II Standard) skvelé 8. miesto. Priečka s poradovým číslom 82 patrí tanečníkom Tamas Kristof Kis a Mária Nagyová.

V kategórii WDSF Open Senior II Standard nás reprezentovali Branislav Košťál - Alena Koštálová, ktorí dosiahli na 170. miesto z 228 párov.

Veľké očakávania sme mali v súťaži WDSF GrandSlam Standard (242 párov), kde sa predstavili naše 3 páry. Najlepšie sa darilo trenčianskym tanečníkom, keď si Matteo Cicchitti so Simonou Brecíkovou vytancovali štvrťfinálové 24. miesto. Na 82. mieste skončili Ľubomír Mick s Adrianou Dindofferovou, o 8 miest za nimi, teda na 90. priečke ukončili svoje súťažné pôsobenie v Stuttgarte Zdeno Blesák a Henrieta Vadkerti.

Máme teda za sebou veľký súťažný týždeň a vďaka slovenským reprezentantom aj niekoľko kvalitných výsledkov. Všetkým ďakujeme za reprezentáciu a gratulujeme k dosiahnutým úspechom.

Vyhľadávanie

Kalendár udalostí

Anketa

Ktorý tanec máte najradšej?

Facebook