Úspešný štvrtok (10. 8.) na GOC v podaní slovenských tanečníkov

Aj štvrtkové vystúpenie slovenských tanečníkov na German Open Championships (GOC) prinieslo veľa zaujímavých a dobrých výsledkov. Prvé finále sa podarilo vďaka skvelým manželom Bérešovcom, ktorí zostali tesne “pod debnou” a vytancovali si výborné 4. miesto v kategórii WDSF Open Senior II v latine. Do tejto súťaže nastúpili aj Ľubomír Hochvart s Ivetou Hochvartovou a tiež Branislav a Alena Košťalovci. Oba páry sa umiestnili zhodne na delenom 64. mieste z cekového počtu 81 párov.

Rozbehla sa aj súťaž WDSF Grandslam Latin, v ktorej svoje účinkovnanie ukončili Yacoub Joris s Natáliou Horváthovou (186. miesto), ako aj Matúš Lukáč s Michaelou Berešovou (227. miesto). V konkurencii 275 párov však pokračujú ďalej Tomáš Tanka s Dominikou Feketovou a Radovan Kurinec s Eliškou Lenčešovou, ktorým budeme držať palce do ďalších kôl.

V kategórii WDSF PD Open Master Class I Standard suverénne zahviezdili David Schavel a Copp Iryna, ktorí túto súťaž vyhrali a pripísali si cenné prvenstvo (tancovalo 18 párov).


Ďalšieho zástupcu sme mali na GOC Rising Star Standard v podobe páru Zdeno Blesák - Henrieta Vadkerti. Svojim tancovaním si vybojovali 53. priečku spomedzi 180 párov. O výborné semifinálové umiestnenie sa postarali Jiří Hein s Luciou Krnčanovou. V kategórii WDSF PD Super Grand Prix Latin nastúpilo na parket 49 párov, Jirkovi s Luciou sa podarilo 11. miesto. Všetkým tanečníkom srdečne gratulujeme a ďalej sledujeme dianie na prestížnej GOC 2017 aj so slovenskou účasťou.

Vyhľadávanie

Kalendár udalostí

Anketa

Ktorý tanec máte najradšej?

Facebook